ענת אנגלמאיר - מורה לצ'לו
מלמדת בבית האמנויות  
 

בוגרת הקונסרבטוריון הגבוה למוזיקה ומחול בפריז, הצ'לנית ענת אנגלמאיר החלה את חינוכה המוסיקלי בארץ עם אורי חן. תלמידתם של פרופסור עוזי ויזל והלל צרי בארץ ומישל שטראוס בקונסרבטוריון בבולון בו סיימה בהצטיינות יתרה. בתום לימודיה בצרפת הוזמנה ע"י הצ'לן הנודע ברנרד גרינהאוז להמשך לימודים בארה"ב בהנחייתו. 

ענת ניגנה בכל התזמורות החשובות בארץ לרבות הפילהרמונית הישראלית, אנסמבל סולני תל אביב והקאמרטה הישראלית ירושלים, עימה אף הופיעה כסולנית. ענת ניגנה גם בהרכבים קאמרים רבים ביניהם האנסמבל המאה-21 ,קפריזמה והייתה חברה בשלישיית אראטו וטריו גליל. כחברה באנסמבל מיתר, ענת הופיעה עם ההרכב בסיורי קונצרטים רבים ברחבי אירופה ובארץ, הקליטה מספר רב של הקלטות של בכורות  ליצירות חדשות של טובי המלחינים בני זמננו. הופיעה בפסטיבלים וסדרות מובילות בארץ ובאירופה, ביניהם פסטיבל כפר בלום, פסטיבל ע"ש פליציה בלומנטל, Ande'd Moulin ופראד בצרפת, פסטיבל קרונברג בגרמניה ועוד. רבות מהופעות אלו הוקלטו לתחנות שידור בארץ ובאירופה.

ענת השתלמה עם טובי המורים לצ'לו ומוסיקה קאמרית, ביניהם: ארטו נוראס, לואיס קלרט, פיליפ מולר, דריה הובורה, מיכאל הנץ, רג'יס פסקיה, מוריס בורג ושמואל מגן. בתקופת לימודיה, זכתה במלגות של קרן התרבות אמריקה-ישראל, וזכתה למעמד של מוסיקאית מצטיינת בצה"ל.

ענת לימדה צ'לו במרכז קלור, בנצרת וכיום מלמדת במרכז המוזיקה מרום גליל, היא אף הדריכה הרכבים וצ'לנים צעירים בקורסים של צ'ליל בגליל ומתא"ן.