מערכת מורים בבית האמנויות ובשלוחות תשפ"ג 08/09/2022

מערכת מורים - בית האמנויות

מורה כלי נגינה / שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
עטאף בשאראת קאנון וכלי הקשה מזרחיים          V  
זיו כץ גיטרה קלסית V          
בן ורד גיטרה/חשמלית/בס V     V    
רון קליין גיטרה/חשמלית/בס V V        
לאה זית חלילית V          
אנה גברילוב חליל צד       V    
נרדין באלאן חליל צד   V        
אסיה כץ כינור V          
הדר לוי כינור וויולה       V    
צבי כרמלי כינור וויולה       V    
צ'זרה זנפיני כינור וויולה       V    
אסנת יצחק ליכטנשטיין פיתוח קול פופ רוק ג'אז   V        
סטס דוידוב פיתוח קול פופ רוק ג'אז V          
ולדה בלינדר פיתוח קול   V        
אלכסנדרה קים פיתוח קול   V        
אופיר טל פסנתר ג'אז V          
יריב דומני פסנתר ג'אז V V   V    
אירה קרמר פסנתר   V   V    
מאור צור פסנתר V V     V  
אנה וינקור פסנתר - מגיל 4 וחלילית   V        
חמוטל מרום צ'לו       V    
מעין מתתיהו צ'לו           V
ענת אנגלמאיר צ'לו       V    
דר לוי מערכת תופים וכלי הקשה   V        
סטאס זילברמן מערכת תופים וכלי הקשה V     V    
עטאף בשאראת כלי הקשה מזרחיים וקאנון         V  
מיכל לוטן גיל 3-6 - מסע בעולם ובזמן      V      
               

מערכת מורים - שלוחת נהלל:

מורה כלי נגינה/שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
שירה בן יהושע אבוב       V    
לורי לובנהאר קלרינט/חליל צד/סקסופון   V        
אירה קרמר פסנתר V   V      
מאור צור פסנתר           V
אנה וינקור פסנתר מגיל 4 וחלילית V     V    
ענבל פרג חלילית       V    
הדס כרמי פיתוח קול V   V      
חן רענן גיטרה וקונטרבס V          
רועי רז גיטרה/חשמלית/עוד V          
רויטל רביב פיתוח קול       V    
ליאור מילגר סקסופון V   V      
דר לוי מערכת תופים וכלי הקשה         V  
עידו ווייניש גיטרה       V    
               

מערכת מורים - שלוחת שמשית:

מורה כלי נגינה/שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
שני פלח ויצמן טרומבון/בריטון/חצוצרה       V    
מאור צור פסנתר           V
מעיין מתיתיהו צ'לו     V      
דרור בנאי תופים וכלי הקשה V          
תום שבט זקס קלרינט       V    

מערכת מורים - שלוחת הושעיה:

מורה כלי נגינה/שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
רשל כץ כינור (בוקר)   V        
שני פלח ויצמן טרומבון/בריטון/חצוצרה V          
לורי לובנהאר קלרינט/חליל צד/סקסופון       V    
אירה קרמר פסנתר         V  
               

מערכת מורים - שלוחת הרדוף:

מורה כלי נגינה/שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
רשל כץ כינור           V
אסיה כץ כינור           V
מרינה קנבסקי צ'לו   V     V  
תום שבט זקס קלרינט/סקסופון       V    
               

מערכת מורים - שלוחת חנתון/עדי:

מורה כלי נגינה/שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
אירה קרמר פסנתר          V  
דרור בנאי תופים וכלי הקשה     V      
               

מערכת מורים - שלוחת גבעת אלה:

מורה כלי נגינה/שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
לורי לובנהאר קלרינט/חליל צד / סקסופון/פסנתר         V  

מערכת מורים - שלוחת אחוזת ברק:

מורה כלי נגינה/שירה יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
ענבל פרג חלילית   V        
רועי רז גיטרה/חשמלית/עוד         V  
               
שיעורים קבוצתיים יינתנו בקבוצות של בין 3-4 תלמידים, החל מחודש ספטמבר.      
חלילית מכיתה ג'-ו'  עם ענבל פרג - קבוצתי ופרטני            
גיטרה מכיתה ד'-ומעלה עם רועי רז  - קבוצתי ופרטני            

 

להרשמה ללימוד פרטני - לחצו כאן